Národní házenkáři Rokytnice mají za sebou vítězný víkend!

498

Teprve třetí a čtvrté utkání jarní části 1. ligy národní házené oficiálně odehráli o víkendu na domácím hřišti zástupci Sokola Rokytnice. Tři duely v řadě totiž byly kontumovány 10:0. Dvakrát ve prospěch soupeře, když Sokol nedokázal na venkovní dvojzápas poskládat tým. Jeden domácí duel pak po chybě hostujících Opatovic nad Labem v zápise.

Minulou neděli už ale Rokytnice zvítězila ve Svinově a na vítězné vlně se vezla také doma. Sobotní utkání s Přešticemi bylo v prvním poločase naprosto vyrovnané. Na světelné tabuli svítil stav 11:11. Ve druhé půli však domácí hráči dokázali urvat potřebné body za výhru 20:18.

V neděli pak Rokytnice nedala šanci Příchovicím. První poločas ovládla jen o gól, v tom druhém ale naprosto dominovala a zvítězila 24:16.

Sokol je tak po devatenácti kolech v polovině tabulky na šestém místě. Další utkání odehraje opět doma. V neděli 15. května hostí Krčín.