Kozlovice ve druhé půli sestřelily nováčka SK Baťov. Vytáhly dva žolíky!

367

Čtvrté kolo fotbalové divize E zavedlo do Kozlovic nováčka soutěže – SK Baťov i s početnou skupinou jeho hlasitých a nepřehlédnutelných fanoušků.

Ti jako by v prvním poločase hnali otrokovický tým dopředu a naopak zastrašili domácí Kozli. Ve 36. minutě šel Baťov do vedení po gólu Šišky. Na jeho gól dokázal chvíli před pauzou odpovědět po pohledné akci Dominik Skopal.

Po změně stran ale přišel druhý šok pro domácí fanoušky. Bršlica vrátil ve 47. minutě vedení na stranu hostů. Pak už se ale hrálo hlavně na jednu bránu. Kozlovice tlačily, Baťov hrozil z rychlých protiútoků, které však nedotáhl do zdárného konce.

A tak nejprve srovnal hlavou Adam Galetka. Když pak šel v 68. minutě na hřiště stále se zotavující útočník Petr Nekuda, všichni domácí fanoušci od něj čekali to, co v předešlých dvou divizních zápasech – střídání, první šance a gól. Tentokrát to vyšlo „až“ napodruhé.

Nekudův rozhodující gól z 80. minuty pak ještě podtrhlo další vydařené koučovo střídání. Jan Vogl byl na hřišti přesně 15 sekund, po standardní situaci se k němu míč odrazil na hranici vápna, odkud kozlovický univerzál vyslal levačkou nechytatelný projektil – 4:2, hotovo, vymalováno.

Kozlovice tak opět dokázaly otočit nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch. V tabulce divize E jim patří třetí s 10 body třetí místo, o skóre za Šternberkem a dva body za zatím suverénním Slavičínem.