Kozlovice si vstup do jara představovaly jinak. S Valmezem uhrály jen remízu

395

Start fotbalového jara v nižších soutěžích o víkendu provázelo krásné počasí. Divizním celkům z Přerovska ale moc radosti nepřineslo. Viktorka v sobotu padla 0:2 na Nových Sadech, šanci jít do čela tabulky pak v neděli nevyužily Kozlovice, které přivítaly Valašské Meziříčí.

Zápas prakticky rozhodly dvě akce v rozmezí jediné minuty. Ve 13. minutě se po rohovém kopu prosadil hostující Martin Švec, okamžitě po výkopu pak Kozlovice rozehrály útočnou akci, na jejíž konci stál Michal Guzik. Stejný hráč mohl o chvíli později otočit skóre, jeho pokus ale kryl Lukáš Pobořil.

Stav 1:1 vydržel až do závěrečného hvizdu. Kozlovice se těžko dostávaly do šancí či většího náporu. Kromě dlouhodobě vyřazeného Petra Nekudy domácím chyběl kvůli trestu také druhý útočník Adam Galetka.

V sobotu zajíždí Kozli do Holešova, doma bude hrát přerovská Viktorka, která přivítá ve stejný den od 15.30 Tatran Všechovice.