Kozlovice i bez opor porazily Slavičín a jsou v čele divize

598

Bez špílmachra Strašáka, křídelníka Smolky a útočníka Adama Galetky, které do hry nepustily zdravotní problémy, nastoupili fotbalisté Kozlovic do nedělního šlágru divize E. Doma přivítali Slavičín, se kterým si to rozdali o první místo tabulky.

Hned úvod domácím vyšel na jedničku. Kyselák vybojoval ve středu hřiště míč, předal ho do strany Kaďorkovi, který našel ve vápně Dominika Skopala a ten otevřel skóre.

O deset minut později posadil Kaďorek z rohu míč přesně na hlavu Davida Střelce a bylo to 2:0.

Hosté odpověděli po změně stran Jakubem Žůrkem, poslední slovo ale měl v 73. minutě netradiční střelec. David Střelec ale v neděli zůstal věrný svému příjmení, podruhé využil výborně zahraného rohu Lukášem Kaďorkem a uzavřel na konečných 3:1.

Kozlovice se dostaly do čela divize E, bod před Slavičín a dva body před Šternberk. V neděli už je v Přerově na programu tradiční městské derby s domácí Viktorkou, která padla vysoko 2:9 na půdě B-týmu Zbrojovky Brno.