Kozlovice doma přetlačily ve vyhecovaném krajském derby Nové Sady

577

Restartovaní fotbalisté Kozlovic v neděli přivítali na domácím hřišti v krajském souboji Nové Sady. A šlo o derby se vším všudy. Rozhodně se nehrálo v rukavičkách, hosté se chtěli v tabulce přiblížit právě Kozlům.

Domácí ale šli v prvním poločase díky dvěma zvládnutým brejkovým situacím do slibného vedení 2:0. Nejprve se z dorážky prosadil Adam Galetka, po něm propálil hostujícího brankáře Milan Kadlec.

Jenže po změně stran si domácí nepohlídali standardní situace. Po prvním rohu snížil v 64. minutě hlavou Pavel Kucharčuk. Vyrovnáno bylo o pět minut později. Po dalším rohovém kopu se odvrácený míč dostal k Opatřilovi, který se trefil dokonale – 2:2.

Další klíčový moment se stal v 78. minutě. Marek Kirschbaum ostře zajel Strašáka a za svůj zákrok viděl okamžitě červenou kartu. To rozdmýchalo emoce a také oslabilo novosadskou defenzivu.

Lukáš Kaďorek tak mohl využít výborného dlouhého pasu Strašáka. Deset minut před koncem rozhodl o vítězství Kozlovic 3:2. Rozhodčí ve vyhecovaném utkání rozdal celkem dvanáct karet.