Kozli sestřelili Bzenec stoperem Kostkou a dál vedou divizi

357

Lídr divize E z Kozlovic v neděli přivítal na domácím hřišti Bzenec, který se rve o body na opačném pólu tabulky.

Roli favorita Kozli naplňovali od začátku utkání. Gól ale v prvním poločase přes velkou převahu domácích padl jeden. V 15. minutě vysunul Kaďorek Dominika Skopala a kozlovický záložník začal tam, kde v derby proti Přerovu skončil. Na zlatém podnose nachystal gól Adamu Galetkovi.

Také po změně stran Kozli na soupeře hrnuli jednu šanci za druhou. Čekání na druhý gól ukončil netradiční střelec, stoper David Kostka. Rohový kop Kaďorek posadil přesně na hlavu zkušeného obránce.

O čtvrt hodiny později znovu roh Kaďorka a opět stoper David Kostka na zadní tyči. Za stavu 3:0 už bylo definitivně rozhodnuto.

Na 4:0 ještě po další asistenci Kaďorka upravil Filip Vítek. Kozlovice si tak připsaly jasnou výhru a nadále vedou tabulku divize E.