Historický úspěch! Florbalisté slaví postup do Národní ligy

653

Po úvodní vysoké výhře na palubovce soupeře chtěli přerovští florbalisté o víkendu zpečetit postup do Národní ligy. Ve druhém a třetím utkání baráže hostili Horní Suchou a po sobotní těsné výhře 7:6 v prodloužení mohli v neděli slavit historický úspěch.

A stejně jako o den dříve začali skvěle. Ve třetí třetině šli po brance Matěje Ševčíka už do čtyřbrankového vedení. Zkušenější soupeř ale znovu nic nevzdal a díky třem slepeným brankám to bylo v 57. minutě o jediný gól.

Přerov ale těsné vedení dokázal udržet a po historicky prvním triumfu v divizi mohl slavit zasloužený postup do třetí nejvyšší soutěže.

Přerov tak zvítězil 3:0 na zápasy a příští sezonu si zahraje východní skupinu Národní ligy, kde se potká například s Hranicemi, nebo se Šumperkem, se kterým v letošní sezoně bojoval o divizní titul.