Florbalisté vyhráli už pětkrát v řadě. Cíl je jasný – play-off!

239

Ve velké formě hrají florbalisté FBC Přerov. Ti se po postupu do Národní ligy ve třetí nejvyšší tuzemské soutěži konečně etablovali. Do sobotního krajského derby se Šumperkem šli se čtyřmi výhrami v řadě.

Hosté šli do vedení v úvodu druhé třetiny, Přerov ale rychle srovnal zásluhou Hrabici. Ve třetím dějství poslal domácí do vedení deset minut před koncem Adam Budník.

Šumperk ale coby pátý tým tabulky prokázal kvalitu a srovnal hned za dalších 26 sekund.

Za stavu 2:2 se šlo do prodloužení, ve kterém Přerovu pomohlo i štěstí. Hosté místo odkryté brány trefili tyč a na druhé straně tak mohl v závěru rozhodnout Bělaška.

Přerov zvítězil popáté v řadě a vyšplhal se tak již na osmé místo tabulky. Právě účast v elitní osmičce znamenající play-off je pro FBC jasným cílem.

Další utkání odehrají muži FBC Přerov v sobotu na hřišti Slovanu Havířov, pak je čeká krátká vánoční pauza.