Florbalisté ovládli další dramatické derby! Olomouc sestřelili v poslední minutě

369

Další derby, další velice důležitá bitva směrem k možnému postupu do Národní ligy. Florbalisté Přerova v sobotu přivítali FBS Olomouc.

Tentokrát museli před domácími fanoušky otáčet nepříznivý vývoj. Hosté šli totiž už ve 4. minutě do vedení 2:0. Střelecká aktivita Přerova však ještě do konce první třetiny vyústila ve snížení z hole Šamořila.

Vyrovnat se domácím podařilo až v závěru druhé třetiny, kdy se trefil Lukáš Chuděj. Rozhodnout tak měla třetí třetina, ve které šel Přerov do vedení díky Bělaškovi, vzápětí ale bylo opět srovnáno. Rozhodující gól tak obstaral v čase 59:19 Tobiáš Pavliš. Opět skvěle zaplněná hala tak mohla explodovat radostí.

FBC Přerov je tak s 46 body na třetím místě divize E, v pátek večer ho čeká dohrávka v Krnově. V případě výhry bude před závěrečným kolem společně se Šumperkem na špici se stejným počtem bodů. Boje o postup tak Hanáci mají na dosah.