Další obrat! Zubry doma nezastavila ani vedoucí Poruba

311

Pouze třikrát z patnácti odehraných zápasů vstřelili hokejisté Přerova úvodní gól utkání. V tomto ohledu jsou na tom nejhůře z celé Chance ligy, díky výborným obratům ale okupují nejvyšší patra tabulky.

Na tuto tradici navázali Zubři v sobotu na domácím ledě. Přivítali vedoucí Porubu a už po 46 sekundách prohrávali, z dorážky se prosadil Berisha. Přesná rána Christova navíc ve 13. minutě znamenala vedení hostů 2:0.

Důležitý kontaktní gól ovšem v závěru první části vstřelil i s porcí štěstí David Březina. Přerovany opět držel i brankář Postava, který už nedostal gól ani od bývalých přerovských opor Pšurného, Šoustala nebo Šlahaře.

A tak se druhým hrdinou utkání stal David Březina, který ve třetí třetině využil přesného pasu Kubeše a srovnal. O chvíli později pak v přesilovce našel Jana Svobodu mezi kruhy a přerovský útočník dokonal další přerovský obrat – 3:2.

Zubři tak doma ještě v základní hrací době neprohráli a v tabulce jsou třetí, dva body za stále vedoucí Porubou a bod za Třebíčí, která však odehrála o dvě utkání více.