Beňov se v první přípravě proti Přerovu držel. Lídr divize nakonec dominoval

404

První duel v rámci zimní přípravy odehráli v sobotu fotbalisté Přerova a Beňova. Utkání na umělce v areálu olomoucké Holice doprovázel mráz a krásné počasí, favorit byl předem jasně daný.

Pátý tým 1. A třídy se ale dlouho držel. Lídr divize E se poprvé prosadil až v závěru prvního poločasu. Hlavou skórovala nová posila Adam Dittmer. O chvíli později na 2:0 zvyšoval do prázdné brány dorostenec Matěj Kytlica.

V úvodu druhé půle sice snížil beňovský Jan Gréč, Viktorka ale poté převzala otěže zápasu do svých rukou a díky gólům Mirvalda a Caletky vedla 4:1. Přerované pak po chybě defenzivy inkasovali na 4:2, trefil se Zbořilák. Konečné slovo ale měl stoper Viktorky Kuča. Přerov zvítězil 5:2.

Další přípravný duel Viktorka odehraje v rámci zimního poháru v sobotu v Bílovci, kde změří síly s domácím divizním celkem. Beňov by měl nastoupit v sobotu v Lipníku nad Bečvou proti Brodku u Přerova.