Bělotín v derby přehrál Beňov. Macháček dal třetí hattrick v řadě

529

Okresní derby I. A třídy bylo na programu v neděli v Beňově. Domácí fotbalisté přivítali rozjetý Bělotín a šlo mimo jiné o souboj dvou střelců. Domácí Filip Machač měl na kontě dvacet branek, na druhé straně se na něj chtěl dotáhnout Marek Macháček. Bělotínský kanonýr a přerovský odchovanec dal v posledních dvou zápasech pokaždé hattrick.

A svůj další koncert rozehrál Macháček už v páté minutě, kdy otevřel skóre. Pak sice srovnal domácí Cagášek, v 11. minutě ale kdo jiný než Marek Macháček vrátil hostům vedení. Bělotín šel už v 16. minutě do vedení 3:1 po gólu Hanáka. Po změně stran navíc upravil na 4:1 Macháček, který tak zaznamenal třetí hattrick v řadě.

Beňov už jen v 82. minutě upravil na konečných 2:4, prosadil se Jakub Hrabal.

Bělotín se tak svému nedělnímu soupeři vzdálil v tabulce na šest bodů a je pátý. Beňovu patří osmá pozice.