Zubřice se trápí dál. Proti Liberci ale odehrály dva slušné sety

510

Do druhé poloviny základní části extraligy žen vstoupily přerovské volejbalistky s hrůzostrašnou bilancí. Devět utkání, devět porážek a jeden jediný uhraný set. V sobotu navíc přivítaly mistrovský Liberec a o výsledku se tak zdálo být předem rozhodnuto.

Zubřice nicméně alespoň v prvních dvou setech proti doposud neporaženému soupeři zabojovaly. Dukla si v první sadě sice vybojovala rychle šestibodový náskok, ten ale domácí stáhli až na rozdíl dvou bodů. Pak už se ale v útoku prosazovali těžce a padli 17:25.

Ve druhém setu už Zubřice uhrály 15 bodů a ve třetím demonstrovaly letošní trápení – 25:10. Celkově tedy Přerov padl s Duklou dle očekávání 0:3.

Další utkání odehrají Přerovanky v sobotu na palubovce Olomouce, která zatím v letošní sezoně figuruje až na čtvrtém místě tabulky.