Zubři vynulovali Porubu

897

S brankářem Lukášem Klimešem vstupovali hokejisté Přerova do středečního domácího utkání s Porubou. Oba týmy měly k momentální pohodě daleko, Zubři měli za sebou dvě porážky, Poruba se místo bojů o postupové příčky plácá v ohrožení sestupových pozic. V Přerově si tak odbyl premiéru trenér Jiří Režnar.

V první třetině byli Zubři výrazně aktivnější. A udeřili ve zkrácené přesilovce už ve třetí minutě. Herman posunul na Matouše Kratochvila, který prostřelil Muštukovse.

Další nevyužité šance domácí nemusely mrzet ve druhé třetině, kdy Přerov několikrát podržel výborný Lukáš Klimeš. Klíčový se tak nakonec ukázal gól Františka Hrdinky z úvodu třetí dvacetiminutovky. Přerovský obránce zvýšil na 2:0 a Poruba už nedokázala reagovat.

Brankář Lukáš Klimeš si tak připsal první nulu v sezoně, celý tým pak zapsal do tabulky Chance ligy 41. bod.