Zubři poprvé doma padli. Nestačili na Jihlavu

619

Odhlášení beznadějně poslední Kadaně z aktuálního ročníku Chance ligy oddálilo návrat Zubrů na led po reprezentační pauze. Zatímco Jihlava hrála už v pondělí, Přerov do hry naskočil ve středu. A přivítal právě Duklu, která nastoupila v okleštěné sestavě.

Zubři v první třetině herně nepropadli, produktivní ale byli hosté. Matouš Kratochvil při vlastní přesilovce nedopravil puk do odkryté klece, na druhé straně se v brejku z dorážky prosadil Vladislav Houška. Nahození Jakuba Štochla pak skončilo za Petráskem a Jihlava tak vedla 2:0.

Ve druhé třetině se do brány Přerova postavil Michal Postava. A gól už neinkasoval, předvedl i několik výborných zákroku. V polovině utkání snížil po teči Kubešovy střely Matěj Novák. To ale bylo ze strany Zubrů vše. Přerov Jihlavu přestřílel poměrem 42:28, efektivita zakončení však byla žalostná.