Zubři podruhé na Šumperk nestačili. Premiéru si odbyl Herman

728

Podruhé se hokejisté Přerova v rámci letní přípravy střetli se Šumperkem. Po vítězném Zubr Cupu nenastoupili v nejsilnější sestavě, vůbec poprvé ale s největší posilou – Jakubem Hermanem.

Bývalý extraligový útočník Zlína či Olomouce byl u prvního gólu utkání, kdy v přesilovce našel Matouše Kratochvila. Ten ve druhé třetině otevřel skóre, vedení Přerova ale nemělo dlouhého trvání. O chvíli později srovnal Denis Kindl.

Vyrovnaný duel, ve kterém dominovali gólmani Postava s Holíkem, rozhodl hostující gól v oslabení. V 56. minutě skóroval Daniel Spratek. Do prázdné klece pak na konečných 3:1 pro Šumperk pečetil expřerovský Rok Macuh.

Další přípravné utkání odehrají Zubři v úterý 31. srpna na ledě Frýdku-Místku. Generálkou na Chance ligu pak bude domácí duel s Liptovským Mikulášem ve čtvrtek 2. září od 18 hodin.