Zubři doma přetlačili Slavii i díky skvělým fanouškům

720

Hokejisté Přerova v pondělí chtěli proti pražské Slavii udržet domácí neporazitelnost. Do MEO Arény tentokrát zavítalo skoro tisíc diváků.

Ti sledovali povedenou první třetinu Zubrů. Z množství šancí se však ujala jediná. V přesilovce se poprvé v sezoně trefil navrátilec do sestavy – obránce Jakub Kubeš.

Hned v úvodu druhé třetiny zvýšil na 2:0 z dorážky Jan Süss. Slavia poté snížila, když využila přesilovku pět na tři. Dvougólové vedení pak vrátil Zubrům Filip Dvořák po skvělé nahrávce Kubeše. Ten tak při svém sedmém startu skvělou nahrávkou zapsal pátý kanadský bod.

Jenže Slavia využila další dvě přesilovky a ve 48. minutě bylo srovnáno. Nejprve se podruhé v utkání prosadil Tomáš Knotek, aby ve třetí třetině završil hattrick.

Hanáky k triumfu dovedli výborní fanoušci v MEO Aréně. Skvělá atmosféra dohnala ke druhému gólu z dorážky Jana Süsse. Do prázdné klece pak pečetil na 5:3 Jakub Svoboda.