Želatovice podcenily Lipník. Šutér Kovařík jim nasázel pět gólů!

745

Pořádnou přestřelku viděli v neděli diváci v Želatovicích. Domácí fotbalisté přivítali Lipník nad Bečvou a v prvním poločase se jim podařilo ztratit rychlé vedení 2:0. Do druhé půle se tak šlo za stavu 3:2 pro hosty z I. A třídy.

Gólové hody pod vedením kanonýra Lipníku Lukáše Kovaříka pokračovaly i po změně stran. Hosté šli nejprve po brejku do vedení 4:2. Na 4:3 sice v 71. minutě snížil domácí Braun a následně využil špatného odkopu hostujícího brankáře Čtvrtníček, v 80. minutě ale uklidil míč do sítě Kovařík.

Své galapředstavení pak útočník Lipníka korunoval dalšími dvěma góly v závěru a upravil tak na konečných 7:4 pro hosty.

Už ve středu se Želatovice doma utkají s divizním soupeřem. Na programu je od 18 hodin derby s přerovskou Viktorkou a naše kamera u toho nebude chybět.