Viktorka vede divizi. V sobotu zakončí podzim

476

Podzimní vzestup fotbalové Viktorky kulminuje. V sobotu se Přerov naposledy před pauzou představil na domácím hřišti. Proti HFK Olomouc už sice postrádal zraněnou oporu Masného, přesto ale od začátku domácí diktovali tempo hry.

Do zaslouženého vedení poslal Viktorku ve 29. minutě po výborném centru Řezníka kdo jiný než Tadeáš Koryčan. Nejlepší střelec soutěže dal tentokrát hlavou už 14. gól podzimu.

Ve druhém poločase Přerov soupeře nadále přehrával, po hodině hry předvedl povedenou individuální akci Koryčan, ve vápně předal Mirvaldovi, který to udělal skvěle – 2:0.

Dlouhý sprint po levé straně pak zakončil výborně hrající Řezník zaviněným pádem ve vápně. Nařízenou penaltu proměnil Jiří Kratochvíl a upravil na konečných 3:0 pro Viktorku.

Přerov se i díky prohře Hranic na Nových Sadech dostal do čela divize E. Hned za ním jsou o skóre druhé Kozlovice. Poslední duel podzimu sehraje Viktorka na půdě Šumperka.