Viktorka potrápila druholigovou Líšeň

713

Po delší době předčil na přerovském městském stadionu klasický fotbal ten americký. Tedy alespoň návštěvností, i když lajnování hřiště po nedělním vystoupení Mamutů málem neumožnilo ve středu odehrát pohárový duel proti Líšni.

Do Přerova se nakonec alespoň na chvíli vrátila druhá liga. Viktorka sice byla od začátku utkání pod velkým tlakem, velké šance elitního druholigového celku ale přežila i díky výbornému Kvapilovi v bráně. Poločas skončil nečekanou remízou 0:0.

Po změně stran pokračoval líšeňský kolotoč. Ale také skvělý výkon Jana Kvapila v bráně. Hosté se tak pořádně radovali, když v 54. minutě Chwaszcz dotlačil míč do sítě a Líšeň šla do vedení 1:0.

Tento stav vydržel až do poslední desetiminutovky, ve které si Viktorka dokonce vypracovala zajímavé příležitosti. Centry do vápna ale hosté zvládli ubránit a v závěru upravil na konečných 2:0 exkozlovický Matocha. Pomohlo mu i zvláštní nalajnování přerovského hřiště.