Sezona národní házené se rozeběhla, Rokytnice hostí souboj Morava – Čechy

537

Po dlouhé covidové pauze se naplno rozeběhly také soutěže národní házené. V nejvyšší lize už jsou odehrána čtyři kola a Rokytnice se o víkendu dočkala prvního vítězství. V sobotu totiž porazila Čakovice 17:16.

V neděli pak v utkání, které sledujete, nestačili domácí na Tymákov. Po prvním poločase ztrácela Rokytnice tři góly, ve druhé půli se výrazné zlepšení nedostavilo a hosté tak slavili vítězství 19:13.

V tabulce se tak Sokol zatím pohybuje ve spodních patrech. O víkendu se však na Přerovsku chystá velká sláva národní házené. Právě Rokytnice totiž hostí letošní Mezizemské utkání Morava versus Čechy. A nejen Rokytnice. V sobotu se budou přípravná utkání hrát také v Kokorách. V Nelešovicích je zase na programu utkání legend.

Akce vyvrcholí v neděli v Rokytnici duely juniorských výběrů, žen a od 13 hodin se uskuteční hlavní utkání mužů Morava – Čechy.