Krimi-zprávy z Přerova baví Facebook

386

Facebookové stránky Městské policie v Přerově se dostaly do nominace na cenu MAGNESIA LITERA 2021 v kategorii Magnesia Blog roku. A co na to říká autor netradičních tiskových zpráv, které baví lidi napříč republikou?

„Nominace na cenu byla překvapením a myslím, že nejen pro nás. Jsem rád, že se daří informovat veřejnost o činnosti strážníků, byť poněkud méně tradiční formou. Spousta práce, kterou strážníci odvádí, však i nadále zůstává ve skrytu, nicméně věřím, že se alespoň částečně daří rozbíjet jakési stigma, které si městské policie z nějakého důvodu nesou. A protože jsem patriot, tak jsem moc rád, že se moje rodné město dostává do povědomí i jinak než v souvislosti s dopravou,“ reagoval Miroslav Komínek, zástupce ředitele Městské policie v Přerově.

V kategorii Magnesia Blog roku jsou ještě nominováni Do Thu Trang: Asijatka.cz a Jaroslav Flegr: Milý Micíku (facebooková stránka). Podpořit svého favorita můžete v online hlasování do 1. června na stránkách www.magnesia-litera.cz. Jména vítězů ve všech kategoriích budou známa 8. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here