Kozlovice zpět na vítězné vlně. Pomohl návrat opor

422

S navrátilci Alexem Řehákem a Tomášem Strašákem nastoupili fotbalisté Kozlovic do nedělního utkání proti trápícímu se Slavičínu. Kozli museli po prohře v derby a sérii nepovedených utkání bojovat hlavně s vlastní hlavou.

I proto byl důležitý první gól. Do vedení poslal domácí ve 21. minutě střelou zpoza vápna Martin Král. Další šance v první půli ale Kozli nevyužili.

Slavičín tak byl stále ve hře a jak už to tak bývá, ve druhé půli se mu skutečně podařilo srovnat po rohovém kopu. Z voleje překonal Petra Kadlece Ondřej Školník.

Ani ne za tři minuty ale vrátil domácím vedení Tomáš Strašák po odraženém rohu, v 62. minutě si pak Kaďorkův centr srazil sám do brány gólman hostů Vypušťák.

Branka Jakuba Žůrka z 85. minuty už nic neřešila. Kozlovice se díky výhře 3:2 bodově dotáhly na vedoucí Hranice a Přerov.

V dalším kole čeká Kozlovice těžký souboj na hřišti Vsetína, který stíhá trio lídrů soutěže.