Kozlovice vstoupily do poháru i divize. Teď je čeká soupeř ze třetí ligy

476

První soutěžní duely mají za sebou fotbalisté Kozlovic. Nejprve doma přivítali Heřmanice v rámci předkola MOL Cupu. Do divizního soupeře se Kozli zakousli od prvních minut, po několika tutovkách ale museli na gól čekat skoro půl hodiny. Ve 27. minutě byl ve skrumáži před heřmanickou brankou nejdůraznější Michal Šrom.

Jednostranné bylo utkání i po změně stran, znovu ale Kozli potřebovali na další branku spoustu velkých šancí. V 70. minutě se trefil Tomáš Strašák a do závěrečných minut si domácí schovali ještě dva góly. Nejprve proměnil penaltu Petr Nekuda a v nastavení zvýšil na 4:0 Tibor Heger. Kozlovice zaslouženě postoupily do 1. kola poháru.

Kozli se tak před divizí naladili na vítěznou notu, což v sobotu ukázali ve Valašském Meziříčí, kde zvítězili 2:0. Ve středu do Kozlovic zavítá třetiligový Hlučín. Další duel MOL Cupu je na programu od 18 hodin.