Kozlovice přezimují na druhém místě tabulky. Zázrak, hodnotí kouč Chytrý

840

Divizní fotbalový podzim skončil. Kozlovice v neděli na dálku bojovaly s přerovskou Viktorkou o první místo tabulky a titul půlmistra. Proti Skašticím jim však čáru přes rozpočet udělaly absence dvou křídel.

Lukáš Kaďorek byl nominován do české reprezentace malého fotbalu, chyběl také zkušený Michal Šrom, který o týden dříve dirigoval triumf ve Vsetíně, kde ovšem nedohrál.

První poločas domácím vůbec nevyšel. Už v 9. minutě poslal outsidera do vedení Glozyga. Kozlovice se nemohly dostat ke své hře.

Ve druhém poločase přeci jen gólové šance přišly. Když už to ale zavánělo gólem, předvedl výborný zákrok hostující gólman Marek Vrba. Domácí se tak prosadili pouze jednou a až v 76. minutě. Na 1:1 srovnal Petr Nekuda.

Jenže pak následovala druhá žlutá karta pro Adama Galetku a Kozli otočit ve svůj prospěch nedokázali. S podzimem se rozloučili ziskem jednoho bodu.

Protože Přerov vyhrál v Šumperku 4:1, může Viktorka slavit titul podzimního mistra. Kozlovice jsou po 13 kolech druhé, bod za nimi jsou na třetím místě Hranice.