Kozlovice po divoké poločasové přestřelce se Všechovicích před derby stále vedou divizi. Už ale jen o bod

827

Skoro čtyři stovky diváků viděly v neděli v Kozlovicích osm gólů. A pozor. Všechny padly v prvním poločase.

Domácí lídr divize vstoupil do utkání výborně. Už v páté minutě otevřel skóre Adam Galetka. Jenže Všechovice následně třemi góly nečekaně otočily skóre. Dluhoš, Skácel a Geryk poslali Tatran do vedení 3:1.

Ve 35. minutě sice snížil po dobře sehraném signálu ze standardky Dominik Skopal a po vlastním gólu Tomáše Oravy bylo srovnáno, Erik Hrabovský před poločasem vrátil vedení hostům.

Nejspornější moment zápasu se stal hned posléze. Všechovický Jan Plešek dle názoru rozhodčího ve vápně fauloval Davida Střelce. Ze sporně nařízené penalty tak srovnával na 4:4 kapitán Kozlů Lukáš Kaďorek.

Po změně stran domácí poslali do brány místo Ungra Petra Kadlece, který sice gól nedostal, ani na druhé straně ale branka nepadla a zápas tak skončil dělbou bodů.

V sobotu už se Přerov těší na velké derby mezi domácí Viktorkou a Kozlovicemi. Zápas je na programu od 15 hodin na stadionu v Sokolské ulici.

Přerov a Kozlovice dělí v tabulce divize E pouze bod. Kozlovice vedou, Viktorka je o skóre třetí za Hranicemi. I proto je na co se těšit.