Kozlovice doma přehrály Bystřici pod Hostýnem. Dvakrát se trefil Kaďorek

517

Opravdu v přátelském duchu se neslo nedělní přípravné utkání mezi domácími Kozlovicemi a Bystřicí pod Hostýnem. Celek z krajského přeboru si od Kozlů vypůjčil útočníka Krajcara, který pak kamarádům vstřelil dva góly. Týmy se domluvily, že odehrají pouze 80 minut. Ale pěkně od začátku.

Domácí se dostali v prvním poločase do vedení 4:0. Skóre otevřel Michal Šrom, který měl dle určení zahrávat i následnou penaltu. Šrom ale míč donesl Lukáši Kaďorkovi, který se nemýlil. Posila z přerovské Viktorky návrat do Kozlovic okořenila ještě druhým gólem o chvíli později. Na 4:0 upravil Adam Galetka.

Po změně stran se ještě trefili Král a Chudoba. Závěrečná desetiminutovka pak Kozlům nevyšla. Domácí jako by ztratili koncentraci a Bystřice třemi góly korigovala na konečných 6:3 z pohledu domácích.

Další zápas odehrají Kozlovice v sobotu Holešově, což bude nově soupeř v divizní skupině E. Nyní už by se Kozli měli více soustředit na herní praxi.