Florbalová divočina. Přerov srovnal v posledních vteřinách a pak rozhodl v prodloužení

420

Divizní florbalisté FBC Přerov v úvodních dvou kolech získali plný počet bodů. Pro fanoušky lahůdkový zápas si ale schovávali na neděli.

Doma přivítali Intevo Třinec. Hosté šli po bezbrankové první třetině do vedení 2:0, ještě do konce prostředního dějství ale snížil přerovský Lukáš Raška.

Drama odstartovalo ve třetí třetině. Raška svým druhým gólem v utkání hned po změně stran srovnal a za dvě minuty a třináct vteřin překlopil vedení na stranu domácích Michal Bělaška.

Jenže dva slepené góly měl ve třetí dvacetiminutovce připravené i Třinec a necelých deset minut před koncem šel opět do vedení. Po time outu domácích nicméně sedm vteřin před koncem bylo srovnáno, 4:4. Hattrick završil Lukáš Raška.

A kdo jiný než Raška rozhodl v prodloužení o výhře Přerova 5:4. FBC tak po třech divizních kolech má na kontě 8 bodů a patří mu třetí místo tabulky. První Uničov a druhá Orlová mají odehráno o zápas více.