Chuda dal Viktorce gól a na další přihrál, Přerov přesto pokračuje v krasojízdě divizí

457

Rozjetí fotbalisté Viktorky hostili po třech výhrách v řadě Holešov a šlo o pikantní souboj. V barvách hostů se totiž představil šéftrenér přerovské mládeže David Chuda, který v předešlém kole při své premiéře zařídil dvěma góly Holešovu první výhru sezony.

V Přerově ale byli v roli favorita domácí. A už v páté minutě šli do vedení zásluhou Mirvalda. Ve 39. minutě si na centr Koryčana naskočil Kocian, uběhla minuta a Repček zvyšoval už na 3:0. Ještě do šatny se ale přeci jen prosadil Holšov. A kdo jiný než David Chuda, který po rohovém kopu uklízel na 3:1.

Viktorka pokračovala v aktivitě i po změně stran, ujala se až tvrdá a přesná střela nejlepšího střelce divize E Tadeáše Koryčana – 4:1. Chvíli poté přišla na řadu druhá chvíle Davida Chudy, který táhl holešovský protiútok, předložil Osmolovskyimu, a ten krásnou střelou snížil.

Poslední slovo ale přeci jen měli domácí, střídající Zimčík uzavřel na konečných 5:2. Viktorka tak po osmi odehraných kolech s 16 body stíhá vedoucí Kozlovice, které mají o tři body více. Stejně jako Přerov jsou na tom bodově Hranice.