Bitva o Přerov skončila pro Kozlovice výpraskem! Viktorka nadělovala „pětku“

614

Fotbalový svátek na Přerovsku přilákal na tribunu stadionu v Sokolské ulici takřka tisícovku diváků. Těm nevadilo ani větrné a chladné počasí a hlavně domácí fanoušky Viktorky jejich tým v derby s Kozlovicemi zahřál neskutečným výkonem.

Hosté od začátku nestíhali přerovské mladíky. Po zmatcích v kozlovické defenzivě zahrával penaltu Jiří Kratochvíl. A s přehledem otevřel skóre. Výborně hrající Masný pak v 15. minutě obral na půlce Vogla, svůj sprint zakončil nadýchaným centrem na nohu Martina Repčeka – 2:0.

Po necelé půlhodině už to bylo 3:0. Masný ve vápně připravil gól pro Daniela Řezníka. Kozlovickou zkázu v první půli o chvíli později dokončil nejlepší střelec divize Tadeáš Koryčan. Lukáš Kaďorek pak navíc nepřekonal z penalty výborného Kvapila a do šaten se šlo za nečekaného stavu 4:0.

Ani to ale nebylo vše. Po změně stran dal svůj druhý gól v zápase Koryčan. Přerov nadělil Kozlům „bůra“ a utkání se poté už spíše dohrávalo.

Přerov tak v tabulce přeskočil Kozlovice a s 22 body je o skóre druhý za Hranicemi. Černý kůň divize E pomalu pomýšlí na postup do třetí ligy.