Zubřice opět padly. Proti Královu Poli přitom měly na víc

746

Volejbalistky Přerova se v extralize nevídaně trápí. V předešlých pěti kolech neuhrály ani set, nezvítězily od začátku listopadu a jsou na posledním místě tabulky. Čtvrteční výhra nad Královým Polem mohla pomoci ve snaze vyhnout se baráži. Opak byl pravdou. Přerovanky opět padly 0:3.

Právě proti KP Brno Zubřice naposledy 9. listopadu doma slavily výhru. Pomoci navíc měly dvě nové hráčky. Veronika KovaříkováAnna Přibylová, která do Přerova přišla od brněnských Šelem.

V dobrém rozpoložení Přerovanky vstoupily do prvního setu. V koncovce vedly už 23:20, pak ale přišel tradiční výpadek a Zubřice padly 23:25. To poznamenalo druhý set, který Královo Pole ovládlo poměrem 25:20. Třetí sada byla opět vyrovnaná, Zubřicím opět k jejímu zisku chyběly jen dva míče. Brňanky ale znovu otočily a odvezly si výhru.

Přerov padl i s Českým pohárem už počtrnácté v řadě, v tabulce extraligy je s osmi body poslední. Na předposlední Frýdek-Místek ztrácí čtyři body, odehrál však o dva zápasy více.