Zubři se rvou v poháru s extraligovými soupeři. Zlín jim připravil krutou porážku

551

Herní přípravu odstartovali hokejisté Přerova 3. srpna domácí výhrou 3:1 nad Frýdkem-Místkem. Hned o den později odstartoval za přísných hygienických opatření Generali Česká Cup. Zubři minulé úterý padli v Třinci 2:7, dalšího extraligového soupeře pak přivítali ve čtvrtek.

V souboji se Zlínem, který před rokem v Meo Aréně v přípravě dokázali porazit, mohli litovat chyb v první třetině. Berani byli nekompromisní a po brankách přerovského odchovance Hermana, Dufka, Dobiáše a Köhlera šli do vysokého vedení 4:0. Zlín vyhnal z brány gólmana Dvořáka a šanci dostal Martin Holík.

Zubři od druhé třetiny srovnali krok, hosté však ve třetí třetině přidali další dvě branky a nakonec zvítězili až příliš krutým poměrem 6:0.

Další šanci vytáhnout se proti extraligovému soupeři mají Zubři už v úterý, kdy 18 hodin hostí Vítkovice. Kapacita MEO Arény bude opět omezena, předkupní právo na vstupenky měli do neděle majitelé permanentek.