Zubři naposledy před diváky přehráli vedoucí Porubu

526

Souboj s lídrem tabulky přilákal do MEO Arény na nějakou dobu naposledy bezmála 800 diváků. Zubři každopádně chtěli proti silné Porubě uspět, což na ledě demonstrovali od začátku velkou aktivitou.

Odměnou jim byl první gól. Číp našel rozjetého Kamila Hajšmana a ten ve svém třetím utkání v Chance lize za Přerov vstřelil premiérový gól.

Ve 14. minutě už to navíc bylo 2:0. První přerovská formace roztočila v přesilovce nebezpečný kolotoč a Vlastimil Dostálek navázal na svou předešlou trefu z utkání se Slavií.

Ani ve druhé třetině se Poruba nedostala ke své hře. Přerov naopak při signalizovaném vyloučení na více než minutu zamkl soupeře v jeho obranném pásmu a nakonec skóroval zásluhou Radka Čípa.

Zubři si zisk tří bodů pohlídali výborným týmovým výkonem podpořeným skvělým výkonem brankáře Ondřeje Kacetla.

Už v pondělí Zubři odehráli na domácím ledě první duel bez divácké kulisy. Proti Vrchlabí sice vymazali ztrátu 0:2, nakonec ale padli 2:3 po samostatných nájezdech.