Zubři na závěr roku přehráli Třebíč. Dva góly dal Číp. Co popřál fanouškům?

642

Poslední utkání tohoto roku odehráli přerovští hokejisté v sobotu během reprezentační přestávky. V dohrávce 10. kola hostili Třebíč.

Do sestavy už se vrátili marodi z předešlého utkání v Šumperku. Do brány Zubrů se poprvé v sezoně postavil Lukáš Klimeš a hned v úvodu měl dost práce.

Klimeš se ale rozchytal k výbornému výkonu a ve 13. minutě tak mohl skóre otevřít Radek Číp. Josef Hrabal pak sice napálil puk pouze do tyče, na začátku druhé třetiny ale Matěj Svoboda po skrumáži u mantinelu vysunul do brejku Filipa Dvořáka, jehož pokus se pod Jekelem došoural za brankovou čáru – 2:0.

Rozjetý Radek Číp další přesnou střelou v 36. minutě zvyšoval už na 3:0 a trefil se podruhé v utkání.

Ve třetí třetině se dočkal také Daniel Indrák. Devatenáctiletý útočník sbíral první zkušenosti v A-týmu už v sezoně 18/19, ve svém 35. utkání mezi muži vstřelil svůj první gól a pečetil na konečných 4:0 pro Přerov.