Zubří momenty sezony: skalp Motoru! Vypadalo by takto finále?

687

Zubři začali dávat do kupy nejspíš výrazně omlazený kádr pro nadcházející sezonu a náš seriál, který připomíná tu uplynulou se chýlí ke konci. V předposledním díle si musíme připomenout poslední souboj s Českými Budějovicemi. Vypadalo by nějak takto finále Chance ligy?

Pokud ano, bylo by to pro přerovský hokej hodně zajímavé. Lídr přijel do MEO Arény 22. února po 11 zápasech bez porážky v řadě. A zpočátku to vypadalo na další jízdu Motoru. Ten šel v první třetině do vedení 2:0.

V kabině se pak ale děly věci. Videokouč Jiří Sklenář netradičně hráčům okamžitě během přestávky přehrál, kde udělali zbytečné chyby, trenéři zvýšili hlas a výsledkem bylo srovnání skóre.

Ve druhé třetině se v rozmezí devíti sekund trefili Goiš a ve formě hrající Darek Hejcman. Hned v úvodu třetí třetiny navíc přispěchal se svým příspěvkem Radek Číp a Zubři rázem vedli 3:2. Z podobné pozice pak dokonce zvýšil na 4:2 Filip Dvořák. Ten ukončil své 21zápasové čekání na gól.

Lukáš Klimeš navíc opět zamkl klec a dvougólové vedení udržel. Zubři si tak užili výhru 4:2 ve skvělé atmosféře.