Zubří momenty sezony: Další show si Navrátil schoval na samostatné nájezdy

785

Hokejisté Přerova za sebou mají bodově nejúspěšnější základní část v prvoligové historii. A kdo ví, jak by dopadlo tolik očekávané play-off. To už se však kvůli koronaviru nedozvíme. Tak se alespoň ve spolupráci s HC Zubr Přerov ohlížíme za nejlepšími momenty sezony.

Také jedenáctý díl seriálu toho nejlepšího ze skvělé zubří sezony bude patřit Jakubu Navrátilovi. Zaplněná Meo Aréna viděla 22. ledna další urputnou bitvu se Vsetínem. Čtyři góly během čtyř minut ve druhé třetině znamenaly remízový stav 2:2.

Ten rozsekly až samostatné nájezdy a právě dvacetiletý přerovský klenot. Navrátil musel v páté sérii proměnit. A pak to přišlo. Nejprve chladnokrevné zakončení k pravé tyči. Poté krásný pozdrav Bláhovi mezi betony. A do třetice bekhendová klička.

Tři proměněné nájezdy ze tří Jakuba Navrátila a také další skvělý výkon Lukáše Klimeše dali Zubrům třetí výhru nad Valachy v sezoně a hlavně důležitý náskok v tabulce.