Zubří momenty sezony: Bekhendový koncert a první hattrick Navrátila

587

Hokejisté Přerova za sebou mají bodově nejúspěšnější základní část v prvoligové historii. A kdo ví, jak by dopadlo tolik očekávané play-off. To už se však kvůli koronaviru nedozvíme. Tak se alespoň ve spolupráci s HC Zubr Přerov ohlížíme za nejlepšími momenty sezony.

Už jako druhý tým tabulky a se šesti výhrami z posledních sedmi zápasů vstupovali Zubři 30. října do domácího utkání s Ústím nad Labem. Kromě narozenin sportovního manažera Pavla Hanáka a výhry 5:2 se slavil také první hattrick Jakuba Navrátila mezi muži.

Přerovský mladíček rozehrál svůj koncert bekhendových zakončení v 8. minutě. Ve 13. minutě pak zvyšoval už na 3:0 a hattrick završil po polovině zápasu, kdy parádně upravil už na 5:1.

Zubři tak do měsíce listopadu vstupovali jako druhý tým tabulky s famózní formou na domácím ledě, kde jim během září a října jediné body sebrala Jihlava.