Zubři jsou zpátky ve hře! V Edenu sahali po remíze, nevyšlo to

808

Vysoké horečky preventivně odložily dvě utkání přerovských hokejistů, ve středu už ale Zubři nastoupili na ledě pražské Slavie. Marodka je ovšem stále početná, na pomoc tak museli přispěchat třeba bývalé opory defenzivy Robert Černý a Jakub Kubeš z Vítkovic.

Přes dobrý start do utkání si Slavia v první třetině vypracovala dvoubrankové vedení, které v závěru úvodního dějství v přesilovce mírnil přesnou střelou Radek Číp.

Ve druhé třetině si oba týmy zahráli přesilovku pět na tři, Slavia dokonce dvouminutovou, obrana s gólmany Michajlovem a Dvořákem na přerovské straně ale neinkasovaly.

Rozhodující tak byl vstup do třetí třetiny. Vlček vyhrál buly a David Šteiner sám před Dvořákem zvýšil na 3:1. Zubři už jen korigovali po parádní přesilovkové kombinaci. První trefu po návratu do Přerova zapsal Vlastimil Dostálek.

Už v sobotu Přerov hostí od 17 hodin silnou Porubu. A diváci budou mít na delší dobu poslední možnost vidět Zubry na živo. Do Meo Arény se jich ale dostane maximálně tisícovka. Podrobné informace klub zveřejnil na svém webu.