Zubři dali Ústí čtyřku, dvakrát se trefil Ryšavý. Zářil ale hlavně Kacetl

572

Druhé utkání po restartu Chance ligy odehráli hokejisté Přerova na domácím ledě, pochopitelně bez diváků. Přivítali Ústí nad Labem, které se na ledech soupeřů výsledkově hodně trápí.

Výjimkou nebylo ani sobotní utkání, což ukázal hned jeho úvod. Domácí nastoupili opět bez prvního centra Romana Pšurného, přesto šli už po půlminutě hry do vedení. Obránce Jakub Kubeš prostřelil Schwarze. Za necelé čtyři minuty nahodil puk na bránu Hrabal a výbornou práci na brankovišti předvedl Martin Ryšavý – 2:0.

Ústí ale v utkání nehrálo druhé housle, což ukazovalo od prvních minut druhé třetiny. Klikorka dokonce nastřelil tyč Kacetlovy klece.

Po výborném pasu Kučeříka se ovšem ve 33. minutě ocitl v brejku Matěj Svoboda. Talentovaný forvard Komety zvýšil už na 3:0 a zasadil Slovanu klíčový úder. V závěru ještě využil přerovskou přesilovku se štěstím Ryšavý a přidal svou druhou trefu v utkání.

Zubři v devátém utkání získali šestnáctý bod a patří jim sedmé místo tabulky. Další utkání odehrají v úterý na ledě rozjetých Benátek nad Jizerou.