Žeravice vlétly do nové haly i celé sezony jako uragán

626

Večerní součástí programu k otevření nové házenkářské haly v Žeravicích bylo druholigové utkání mužů s Polankou nad Odrou. A šlo o dokonalé vyvrcholení slavnostní události.

Domácím nechyběly posily z extraligové Kopřivnice či Cementu Hranice. Poločasové vedení 19:12 Žeravice ve druhé půli ještě navýšili na konečný jedenáctibodový rozdíl. Výhru 33:22 řídili nejen střelci Zima, Mayer, Kupec či Kubeša, ale také výborní gólmani Chalupa s Julišem a skvělí fanoušci.

Žeravice si v severomoravské skupině 2. ligy připsaly čtvrtou výhru ve čtvrtém utkání a společně s Fatrou-Slavia Napajedla zůstávají jako jediné dva týmy bez ztráty bodu.

Z Žeravic by se tak klidně zanedlouho mohl stát prvoligový klub. A proč také ne, nové hale by ještě vyšší úroveň házené rozhodně slušela.