Želatovice si ještě stihly pořádně zastřílet. Šesti góly zničily Dolany

1030

Parádní kanonádu bohužel o víkendu nemohli sledovat diváci v Želatovicích. Domácí po prvním poločase vedli nad týmem z Dolan 1:0, po změně stran pak rozpoutali pořádný gólostroj.

Na 2:0 nejprve zvyšoval Klimek, poté se poprvé v utkání trefil Tomáš Čtvrtníček. Dolany zaznamenaly v 68. minutě alespoň čestný úspěch, Stejskal snižoval na 3:1. Jenže hned vzápětí podruhé udeřil Klimek a na 5:1 dával dalekonosnou hlavičkou do šibenice opět Čtvrtníček.

Aby toho nebyo málo, Tomáš Čtvrtníček v 79. minutě přímo z rohového kopu uzavřel na 6:1 a zkompletoval tak svůj hattrick.

Želatovice jsou po deseti odehraných kolech krajského přeboru páté. Na vedoucího suveréna ze Šternberku sice ztrácejí osm bodů, jen dva jim však scházejí na druhé Ústí i třetí Lutín.