Vodní pólisté po letech nestačili na Olomouc. V sezoně prohráli už pětkrát

659

Po více než dvou měsících se přerovští vodní pólisté představili v domácím bazénu. Po dvou prohrách v Praze se Slavií i Steppem je o uplynulém víkendu čekalo hanácké derby. Proti Olomouci chtěli Přerované tradičně naplno bodovat.

Jenže Olomouc pro letošní sezonu posílila a ráda by zabojovala o medailové pozice. V sobotu se v hanácké metropoli po letech z výhry nad Přerovem radovali domácí. V neděli tak Přerov chtěl Olomoučanům nezvyklou výhru vrátit.

KVP se sice ujali vedení 2:0, hosté ale rychle srovnali krok. Domácí naposledy vedli 5:4 ve druhé čtvrtině, ve druhém poločase se však Olomouc ujala dvoubrankového vedení a Přerov dotahoval marně. Hosté v emočně hodně vypjatém utkání zvítězili 13:11.

V Přerově zatím s výkony v aktuální sezoně po medailových žních z předešlých ročníků spokojeni nejsou. V osmi zápasech padli pětkrát.

První ligu vodních pólistů tak čekají ještě zajímavé boje. Další utkání odehraje KVP Přerov na začátku února v Plzni a Strakonicích.