Viktorka přestřílela Všechovice, které ale nechtěly hrát. Prý kvůli epidemii

643

Fotbalisté přerovské Viktorky si nechtěli nechat ujít na nějakou dobu poslední možnost zahrát si před diváky. Pěkně zaplněná tribuna stadionu Spartaku tak sledovala zajímavý duel s Všechovicemi. Na ten ale vůbec nemuselo dojít. Někteří hráči hostů totiž jsou v karanténě a Tatran žádal o odložení utkání.

Nakonec bylo k vidění strhující utkání, jehož tempo od začátku dirigoval Přerov. Ten šel do vedení 2:0 po dvou rychlých brankách Tadeáše Koryčana, na 3:0 zvyšoval ve 37. minutě Petr Mirvald a po změně stran upravil Vít Koplík už na 4:0.

Jenže Všechovice zažívají výbornou sezonu a atakují nejvyšší příčky tabulky. Tentokrát jako by se probudily až po hodině hry. Adam Hrdlička snížil na 1:4, dva góly všechovického střelce Patrika Hoffmanna během dvou minut pak dokonce znamenaly stav 4:3 a Viktorka se musela bát o výsledek. Hosté navíc byli nadále nebezpeční a nastřelovali i brankovou konstrukci.

Přerov nakonec uklidnil vlastní gól stopera Richtera, který stanovil skóre na konečných 5:3 pro domácí.

Viktorka zatím v pěti domácích utkáních neztratila ani bod, díky čemuž je o pouhý bod za vedoucími Skašticemi. Osmnáct bodů mají také Všechovice a Slavičín, ten má ovšem stejně jako Hranice se šestnácti body zápas k dobru.