Viktorka překvapila pohledným fotbalem třetí tým divize. Holice byla ráda za těsnou prohru

719

Druhé domácí přípravné utkání proti diviznímu soupeři odehráli v sobotu fotbalisté přerovské Vitkorky. Po prohře 2:5 s Novými Sady přijel na stadion v Sokolské po podzimu třetí tým tabulky. 1. HFK Olomouc však od počátku za Přerovany zaostával.

Poločasové skóre 2:0 pro Viktorku bylo naprosto zasloužené. Po změně stran pak na 3:0 zvyšovala svým druhým gólem v utkání posila ze Slovácka Jaich. Trenér Rojka poté sáhl k hromadnému střídání.

Viktorka přesto mohla do otevřené obrany Olomoučanů přidat další zásahy, krásné sólo předvedl levý bek Kratochvíl, jeho finální fáze ale demonstrovala, jak na tom byli i jeho spoluhráči ve druhém poločase.

Na druhé straně se naopak dvakrát ze spíše ojedinělých akcí Holice prosadil David Hornich. Přerov nicméně po zásluze zvítězil 3:2.

Už v úterý se Přerov představí na hřišti B-týmu Sigmy Olomouc, v sobotu pak na půdě bývalého týmu trenéra Rojky – v Lutíně. Další domácí utkání tak fanoušci Viktorky budou moci sledovat až v sobotu 13. června, kdy Přerov přivítá Šternberk.