Smutné loučení s fanoušky. Kozlovice doma padly se Šumperkem. Prohrály i ve Všechovicích

559

Fotbalisté Kozlovic se v neděli 4. října na delší dobu naposledy představili před svými fanoušky. Nakonec z toho ale bylo smutné loučení.

Šumperk se totiž ujal vedení už v 5. minutě, kdy se trefil Stanislav Lavrovič, další gól přidal po čtvrthodině Petr Linet.

Ve 25. minutě navíc nahrálo hostům do karet vyloučení stopera Kozlů Alexe Řeháka. Před koncem první půle navíc přidal gól na 0:3 Ostrovka. Bylo vymalováno. A to Šumperk ještě mohl přidat další gól z penalty, kterou však chytil gólman Zbořil.

Kozlovice promarnily šanci jít do čela a propadly se na páté místo. Uplynulou neděli se pak naposledy před pauzou představily před prázdnými tribunami ve Všechovicích, kde prohrály 2:4.