Přerovský aquatlon si nenechal ujít ani legendární Petr Vabroušek se synem. Oba neodjeli s prázdnou

678

Čtvrtý ročník přerovského aquatlonu se v sobotu uskutečnil ráno v přerovském bazénu a dopoledne u loděnice, kde byl na programu běh závodu, kombinujícího 400 metrů plavání s pětikilometrovou běžeckou částí.

Na posledním Vánočním aquatlonu dominovali domácí závodníci AD Teamu, tentokrát ale měli velkou konkurenci. Na startu nechyběla ani česká trialtonová legenda Petr Vabroušek se synem Filipem.

Právě Filip Vabroušek nakonec bral stříbrnou medaili v celkovém pořadí. Sklonit se musel před dalším členem tuzemské triatlonové elity Janem Šnebergerem z Příbrami. Petr Vabroušek skončil celkově pátý a ovládl kategorii mužů od 40 do 49 let. Mezi ženami byla nejrychlejší brněnská Eliška Vlachová.