Navrátilovy tři úspěšné nájezdy rozhodly o výhře Zubrů nad Vsetínem

683

Po vydařené venkovní sérii se přerovští Zubři po dvou týdnech znovu představili v Meo Aréně. Šlágr kola se Vsetínem sledovalo 2102 fanoušků, kteří středeční návštěvy rozhodně nelitovali, přestože na první gól museli čekat do poloviny zápasu.

Pak ale nastala gólová smršť. Skóre otevřel po vyhraném buly z dorážky Darek Hejcman. Po dvou minutách ale důrazný Martin Procházka z bezprostřední blízkosti srovnal. Stačilo však pár desítek vteřin a Hejcman znovu dorážel nebezpečnou střelu Popelky. Ani tentokrát se však Zubři z vedení neradovali dlouho. Sebastian Gorčík srovnal na 2:2 a fanoušci tak viděli čtyři góly během čtyř minut.

Další gól v základní hrací době nepadl a právě Jakub Navrátil měl v prodloužení největší šanci na rozhodnutí. Odkrytou klec ale netrefil.

Dvacetiletý přerovský útočník si ale všechno vynahradil v samostatných nájezdech. Vsetín šel do vedení díky Rehušovi a Navrátil musel v páté sérii proměnit. To se mu podařilo. Hned vzápětí si nájezd zopakoval a poslal Bláhovy krásný pozdrav mezi betony. Na tuto trefu ještě odpověděl Gorčík, Navrátil však proměnil i třetí nájezd. A protože Gorčík podruhé na Klimeše nevyzrál, dva body brali Zubři.