Lipová v Přerově přestřílela Viktorku

597

Po třítýdenní pauze se opět rozeběhl trénink fotbalistů přerovské Viktorky. Ti tak minulý pátek na hřišti v Alšově ulici přivítali loňského nováčka krajského přeboru – SK Lipová.

Ten sice začal trénovat po koronavirové odmlce až v červnu, na rozdíl od Přerova ale jede bez přestávky a Viktorce v pátek ukázal zabijáckou produktivitu. Domácí naopak předváděli spíše díry v obraně. Přerov sice třikrát srovnal skóre, rozhodující gól na 3:4 ale ve druhém poločase vstřelili hosté a odvezli si cenný skalp divizního soupeře.

Viktorku teď čeká tvrdá dřina – tréninky čtyřikrát týdně plus přátelská utkání. Během letní přípravy letos přišli trenéři i s jednou novinkou. Tou bude jóga.

V přátelských utkáních se Přerov postupně utká ještě s Novým Jičínem, Sigmou Olomouc B a Frenštátem pod Radhoštěm. Na programu je i pohárový duel s Lutínem.