Kozlovice zvládly i druhé domácí utkání sezony. Rozhodly slepené góly

609

Druhé domácí utkání sezony odehráli v neděli fotbalisté Kozlovic. Proti Strání od začátku naplňovali roli favorita. Už po šesti minutách mohli vést na podmáčeném terénu 2:0, to by ale Kašík a po něm Galetka nesměli nastřelit pouze břevno.

O osudu utkání tak Kozli rozhodli mezi 32. a 34. minutou. Nejprve po situaci nedáš – dostaneš utekl po levém křídle Adam Galetka, předložil Tomáši Strašákovi a bylo to 1:0.

O chvíli později pak Galetka znovu ukázal, že umí být i dobrým nahrávačem. Petr Nekuda měl svou pozici jednoduchou – 2:0.

Kozli své další šance nevyužili. Hra se sice ve druhém poločase trošku vyrovnala, ani Strání ale směrem dopředu nebylo efektivní a utkání tak skončilo dvougólovou výhrou domácích.

Kozlovice tak po pěti kolech nasbíraly 10 bodů, ještě lépe je na tom Přerov, který doma rozdrtil Brumov 6:1 a s 12 body útočí po pěti kolech na nejvyšší příčky divize E.