Kozlovice v domácí premiéře zaslouženě zvítězily nad Bzencem

693

Až ve třetím kole divize E se fotbalisté Kozlovic dočkali soutěžní domácí premiéry. A po prohře v Přerově a nepřesvědčivé výhře v Hranicích předvedli v neděli proti Bzenci po delší době výkon, na který jsou jejich fanoušci zvyklí.

Už v prvním poločase byli Kozli lepším týmem. První velkou šanci nevyužil v 11. minutě Krajcar, jeho zakončení ale postrádalo razanci. Po půlhodině hry z dálky napřáhl Zdeněk Matějka, dorážka Petra Nekudy skončila vedle. Tečovaná střela stejného hráče o chvíli později gólem taky neskončila.

Po změně stran se zastřeloval Adam Galetka. Jeho rána ale skončila na břevnu, dorážka Kašíka vedle. V 59. minutě Kozlovice přežily asi největší šanci Bzence v utkání. V 62. minutě tak mohl Galetka po nahrávce Stephena Oseie Hwedieha otevřít skóre. Na 2:0 zvyšoval stejný hráč o šest minut později po výborné přihrávce Kyseláka. Další šance Kozli nevyužili, mrzet je to ale nemuselo. Tři body zůstaly doma.

V dalším kole Kozlovice pojedou na hřiště Valašského Meziříčí, které je zatím bez bodového zisku.